בואו לרקוד עמנו באחד מהסניפים ברחבי הארץ
תל אביבי מרכז, תל אביב צפון (רמת אביב), הרצליה וירושלים. בקרוב סניפים חדשים!

ריקוד אירי - שיעורי בוקר
ימי שישי, 9:30-11:00, סטודיו "דאנסיטי", רח' סוקולוב 22, הרצליה.עברנו לסטודיו חדש ומקסים ברמת אביב!
הסטודיו חדיש ומאובזר ברצפה נוחה למחול, מערכת שמע מתקדמת, ציוד ספורט מגוון ואווירה כייפית. מוזמנים להתרשם!

מורה מוסמכת ראשונה בארץ לקונגרס המורים לריקוד אירי
נועה פיטליק עברה את בחינות ההסמכה בהוראת הריקוד האירי וכיום היא המורה המוסמכת הראשונה בישראל מטעם "קונגרס המורים לריקוד אירי".

שיעורי ריקוד אירי של "רינקא"
לפרטים הקליקו כאן

אודות
ריקוד אירי
חדשות האתר
גלרית תמונות
גלרית וידאו
צור קשר
שתף |

מורה מוסמכת ראשונה בארץ ל"קונגרס המורים לריקוד אירי"!

נועה פיטליק עברה בהצלחה את בחינות ההסמכה בהוראת הריקוד האירי והיא כעת המורה הראשונה והיחידה בישראל מטעם האירגון הבינלאומי "קורנגס המורים לריקוד אירי".

נועה היא מהרקדניות האיריות המקצועיות הראשונות והיחידות בארץ. את דרכה בתחום הריקוד האירי החלה בגיל 15, כאשר החלה ללמוד ריקוד לבדה מסרטוני הדרכה. מספר שנים לאחר מכן טסה לראשונה לאירלנד ללמוד בבית הספר Scoil Rince Cill Easra תחת הדרכתה של הגב. ג'קלין לי, מורה ושופטת מוסמכת בעלת וותק של למעלה מ-35 שנה בהוראת הריקוד האירי. במהלך השנים בהן למדה אצל הגב. לי הייתה נועה לישראלית הראשונה המתחרה וזוכה בפרסים בתחרות ריקוד אירי ועודנה הישראלית היחידה שהגיעה לרמה הדרושה על מנת להתחרות בתחרויות מחוזיות ובינלאומיות (אליפות דבלין, אליפות אירלנד וכדומה). במסגרת לימודיה התגוררה נועה באירלנד למשך כשנתיים אשר במהלכן הקדישה עצמה לחלוטין ללימוד הריקוד. בנוסף, נועה עומדת מאחורי כמה מהפרויקטים הגדולים שהתקיימו בארץ בתחום הריקוד האירי וביניהן: הבאת הרכבים שונים של רקדנים להופעות בארץ, ארגון סדנאות וכיתות אומן, הקמת משלחת רקדנים שנסעה להתחרות באירלנד ועוד.

במהלך 7 השנים שעברו מאז הצטרפה ל-Scoil Rince Cill Easra השלימה נועה את כל 10 בחינות הרמה הנדרשות על מנת לגשת לבחינת ההוראה המסכמת ועברה את כולן בהצטיינות יתרה. בחודש יוני השנה (2011) ניגשה נועה לבחינות המסכמות שהתקיימו בדבלין לאורך 3 ימים ואשר ניגשו אליהם כ-60 אנשים. המבחן עצמו הינו קשה ומפרך וכלל מספר חלקים: הוראה מעשית של ריקודי יחיד, הוראה מעשית של ריקודי קבוצה, בחינה כתובה, בחינה במוסיקה וראיון אישי. את כל החלקים הללו עברה בהצלחה ובציונים גבוהים.
כאמור, את בחינות ההוראה המסכמות עברה נועה בהצלחה יתרה וכעת היא המורה המוסמכת הראשונה מטעם "קונגרס המורים לריקוד אירי", אחד האירגונים הגדולים בעולם בתחום זה. באירית שם התואר הינו Múinteoir Le Rincí Gaelacha (בתרגום מילולי חופשי: "מורה לריקודים האיריים") או בקיצור MRG.

פרסום ראשון :10/07/2011 09:54:05
עדכון אחרון :10/07/2011 13:57:57
© כל הזכויות שמורות 2006 ל רינקא - בית הספר לריקוד אירי
קידום באינטרנטשירות 10בניית אתריםקידום עסקים באינטרנט